№ 127 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про демонтаж малої архітектурної форми (літнього майданчика) за адресою Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Жупна, буд. 2 (біля кафе «Кавун»)”

10.05.2022 2747

№ 127 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про демонтаж малої архітектурної форми  (літнього майданчика)  за адресою Львівська обл., м. Дрогобич,  вул. Жупна, буд. 2 (біля кафе «Кавун»)”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 10.05.2022 № 127

Про демонтаж малої архітектурної форми
(літнього майданчика)
за адресою Львівська обл., м. Дрогобич,
вул. Жупна, буд. 2 (біля кафе «Кавун»)

Розглянувши звернення гр. Бейзик В.Р від 28.01.2022 та провівши перевірку працівниками відділу містобудування та архітектури (акт від 02.05.2022 № 02) було встановлено факт розміщення малої архітектурної форми (літнього майданчика) на вул. Жупна, 2 в м. Дрогобичі за відсутності дозвільних документів у відділі містобудування та архітектури. Згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності”, Закону України «Про благоустрій населених пунктів», відповідно до Правил благоустрою міста Дрогобича від 25.10.2013 № 1151, Порядку демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території м. Дрогобича, затвердженого рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 17.07.2014 №113, керуючись пп. 7 п.а ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради повідомити власника малої архітектурної форми (літнього майданчика) встановленого за адресою Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Жупна, буд. 2 (біля кафе «Кавун»), про необхідність демонтажу малої архітектурної форми (літнього майданчика) за власні кошти в двотижневий строк від публікації даного рішення на сайті Дрогобицької міської ради.
2. У випадку невиконання п.1 цього рішення КП «Служба муніципального управління» провести демонтаж малої архітектурної форми (літнього майданчика) та залишити на збереження на території КП «Служба муніципального управління».
3. У випадку передбаченому п.2. цього рішення КП «Служба муніципального управління» повернути демонтовану малу архітектурну форму (літній майданчик) лише після повного відшкодування витрат понесених у зв’язку з його демонтажем та зберіганням.
4. Начальнику Дрогобицької ВП ГУНП у Львівські області забезпечити дотримання громадського порядку під час демонтажу малої архітектурної форми (літнього майданчика) за вище зазначеною адресою.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту