№ 127 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про погодження інвестиційної програми суб’єкта господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення”

05.06.2018 350

№ 127 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про погодження інвестиційної програми  суб’єкта господарювання у сфері  централізованого водопостачання та водовідведення”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 05.06.2018№127

Про погодження інвестиційної програми
суб’єкта господарювання у сфері
централізованого водопостачання та водовідведення

Розглянувши клопотання від 30.05.18р. № 2524 та представлену Інвестиційну програму КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради на 2018 рік, у відповідності до частини першої пп. 3.2 «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14 грудня 2012 року № 630, постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальний послуг «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення» від 14 грудня 2012 року № 381, керуючись частиною другою статті 181 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», а також пп. 5 п. а ст. 30, пп. 3 п. б ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в и р і ш и в:
1. Погодити Інвестиційну програму КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради на 2018 рік.
2. Комунальному підприємству «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради (Р. Шагала) інвестиційну діяльність підприємства проводити відповідно до затвердженої програми з дотриманням чинного законодавства України.
3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на начальника КП «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради Р. Шагала.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту