№ 1276 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Дрогобицької міської територіальної громади на 2022 рік у новій редакції”

20.10.2022 4073

№ 1276 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми технічного і фінансового  забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку  Дрогобицької міської територіальної громади  на 2022 рік у новій редакції”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХXIII сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 20.10.2022 року № 1276

Про затвердження Програми технічного і фінансового
забезпечення, удосконалення та розвитку
системи централізованого оповіщення і зв’язку
Дрогобицької міської територіальної громади
на 2022 рік у новій редакції

З метою реалізації державної політики, спрямованої на створення умов для забезпечення безпеки населення і територій, підвищення рівня їх захисту від впливу шкідливих природних, техногенних та екологічних факторів за рахунок підвищення ефективності функціонування системи оповіщення та інформування враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від 06.10.2022 № 56), керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:

1. Затвердити «Програму технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Дрогобицької міської територіальної громади на 2022 рік” у новій редакції (додаток додається).
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснити фінансування Програми у межах коштів, передбачених у бюджеті Дрогобицької міської територіальної громади на 2022 рік.
3. Виконання даного рішення покласти на начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (І. Юзьв’як).
4. Рішення сесії від 10.03.2022 року №1058 «Про затвердження Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Дрогобицької територіальної громади на 2022 рік» вважати таким що втратило чинність.
5. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзик).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту