№ 128 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про спеціальне робоче місце для роботи запитувачів з документами чи їх копіями”

22.05.2019 668

№ 128 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про спеціальне робоче місце для роботи запитувачів з документами  чи їх копіями”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 22.05.2019 № 128

Про спеціальне робоче місце
для роботи запитувачів з документами
чи їх копіями

З метою забезпечення належного рівня доступу до публічної інформа-ції в Дрогобицькій міській раді та її виконавчих органах, на виконання вимог ЗУ «Про доступ до публічної інформації», керуючись статтею 40 Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дро-гобицької міської ради вирішив:
1. Визначити:
– спеціальне робоче місце для роботи запитувачів з документами чи їх копіями за адресою: 82100, Львівська обл., м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, кабі-нет № 6;
– графік роботи спеціального робочого місця для роботи запитувачів з документами чи їх копіями у робочі дні: з понеділка по четвер з 08.00 до 17.00 год., у п’ятницю – з 08.00 до 15.45 год.;
2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника мі-ського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконкому В.Коцюбу.

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту