№ 128 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про продовження дозволу на розміщення зовнішньої реклами ФОП Драновському А.Й.”

05.06.2018 365

№ 128 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про продовження дозволу на розміщення  зовнішньої реклами ФОП Драновському А.Й.”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 05.06.2018 №128

Про продовження дозволу на розміщення
зовнішньої реклами ФОП Драновському А.Й.

Розглянувши звернення суб’єкта господарювання, щодо продовження дозволу на встановлення зовнішньої реклами, враховуючи рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 24.01.2017 №6 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м.Дрогобичі», керуючись Законом України «Про рекламу» та пп.13 п.а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Продовжити дозвіл на розміщення зовнішньої реклами строком на п’ять років ФОП Драновському Андрію Йосифовичу на рекламоносій типу «щит» на фасаді будинку за адресою вул. І.Мазепи, 7, площею розміщення 18 м.кв. у кількості 2 одиниці.
2. Суб’єкту господарської діяльності, зазначеного в п.1 цього рішення укласти договір на користування місцем розміщення рекламного засобу з виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради протягом п’яти робочих днів з моменту прийняття рішення.
3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на відділ економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І.Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту