№ 1291 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про підтвердження факту перебування об’єктів нерухомого майна в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області”

20.10.2022 4055

№ 1291 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про підтвердження факту перебування об’єктів нерухомого майна в комунальній  власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХXIII сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 20.10.2022 року № 1291


Про підтвердження факту перебування
об’єктів нерухомого майна в комунальній
власності територіальної громади в особі
Дрогобицької міської ради Львівської області

З метою проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, беручи до уваги службову записку начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності № 229 від 05.10.2022 р., враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 29 від 06.10.2022 р.), керуючись ст. 26, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», міська рада вирішила:
1.Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – громадського будинку (нежитлової будівлі) площею 136,7 кв. м., що знаходиться за адресою: вул. Зарічна, 1, с. Нижні Гаї, Дрогобицького району Львівської області.
2.Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – громадського будинку (нежитлової будівлі) площею 178 кв. м., що знаходиться за адресою: вул. Лесі Українки, 1, с. Добрівляни, Дрогобицького району Львівської області.
3.Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – громадського будинку (нежитлової будівлі) площею 124,4 кв. м., що знаходиться за адресою: вул. Перемоги, 1, с. Ступниця, Дрогобицького району Львівської області.
4.Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Дрогобицької міської ради забезпечити внесення вказаних вище об`єктів в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно за територіальною громадою в особі Дрогобицької міської ради Львівської області.
5. Виконання даного рішення доручити відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту