№ 1293 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про врегулювання порядку надання дозволу на укладення договору погодинної оренди нежитлових приміщень”

20.10.2022 4126

№ 1293 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про врегулювання порядку надання дозволу на укладення договору погодинної оренди нежитлових приміщень”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХXIII сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 20.10.2022 року № 1293


Про врегулювання порядку надання
дозволу на укладення договору
погодинної оренди нежитлових приміщень

Беручи до уваги звернення директора МФК «Галичина» № 29 від 05.10.2022 р., враховуючи протокол постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (№ 29 від 06.10.2022 року), керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020 р. № 483, рішенням сесії Дрогобицької міської ради № 612 від 09.09.2021 р. «Про затвердження Положення про оренду майна Дрогобицької міської територіальної громади», рішенням сесії Дрогобицької міської ради № 781 від 25.11.2021 р. «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за користування майном Дрогобицької міської територіальної громади», міська рада вирішила:
1. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в погодинну оренду без проведення аукціону, нежитлові приміщення, спортивні зали, інші об’єкти спортивної інфраструктури закладів освіти з числа об»єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області та надати дозвіл закладам освіти Дрогобицької міської ради на укладення договорів погодинної оренди нежитлових приміщень, спортивних залів, інших об’єктів спортивної інфраструктури закладів освіти з числа об’єктів комунальної власності для проведення спортивних занять з дітьми, комунальним закладам та громадським організаціям, предметом діяльності яких є спортивне виховання та оздоровлення дітей, що діють на території Дрогобицької міської ради.
2. При передачі в оренду приміщень, спортзалів та інших об’єктів спортивної інфраструктури, перевагу надавати громадським організаціям та комунальним закладам, що займаються з дітьми дошкільного та шкільного віку та врахувати це підчас формування графіку занять закладами освіти.
3. Виконання даного рішення доручити закладам освіти Дрогобицької міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту