№ 13 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік”

10.12.2020 1361

№ 13 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Плану діяльності з  підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
І сесія VІII скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 10.12.2020 року № 13

Про затвердження Плану діяльності з
підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік

З метою забезпечення здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, відповідно до ст. 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (протокол №______ від ________________), керуючись ст. 25 та ч.1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:
1. Затвердити План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Дрогобицької міської ради та її виконавчого комітету на 2021 рік згідно з додатком 1.
2. Організаційному відділу (І.Кушнір) оприлюднити це рішення в часописі «Галицька зоря».
3. Відділу інформаційних технологій та аналізу (В.Посісеєв) оприлюднити це рішення на офіційному сайті Дрогобицької міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (В.Дзерин).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія