№ 132 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті”

12.05.2022 3160

№ 132 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 12.05.2022 №132

Про встановлення тарифів
на послуги з перевезення пасажирів
у міському автомобільному транспорті

Керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про автомобільний транспорт», наказом Міністерства транспорту України від 17.11.2009 № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту» (зі змінами), статтею 19 Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», законом України «Про правовий режим воєнного стану», відповідно до протоколу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №8 від 09.05.2022, враховуючи стрімке зростання цін та дефіцит палива на автозаправних станціях, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:

1. Перевізникам, з якими укладено договори на перевезення пасажирів у міському пасажирському автомобільному транспорті м. Дрогобича, встановити тариф на перевезення одного пасажира в розмірі 15,00 грн.
2. Затвердити перелік категорій громадян, яким надано право безкоштовного проїзду в автобусах, що курсують на автобусних маршрутах загального користування у м. Дрогобичі згідно з додатком.
3. Пасажирам, які зареєстровані або фактично проживають (підстава – Акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї) у населених пунктах Дрогобицької міської територіальної громади та належать до категорії осіб, передбачених пунктом 2 додатку до даного рішення, надати право на 20 безкоштовних проїздів, це право виникає з моменту отримання «Картки дрогобичанина».
4. Пасажирам на міських маршрутах загального користування у м. Дрогобичі, які проводять оплату безготівково за допомогою «Картки дрогобичанина», надати знижку в розмірі 2,00 грн.
5. У разі зміни вартості складових тарифу, в тому числі зміни вартості палива більш ніж на 10%, переглянути тариф встановлений згідно акту «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті».
6. Перевізникам, не залежно від форм власності, з якими укладено договори на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дрогобичі, забезпечити виконання даного рішення.
7. Дане рішення набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
8. Управлінню інвестицій та економічного розвитку виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (Л. Лазунда) забезпечити постійний контроль за виконанням даного рішення.
9. Управлінню цифровізації, інформаційної політики та комунікацій (З. Кваснію) оприлюднити рішення на офіційному веб-сайті Дрогобицької міської ради.
10. Управлінню соціального захисту населення Дрогобицької міської ради (І. Терлецький) здійснити виплату компенсації витрат перевізників за пільгове перевезення окремих категорій громадян в затверджених обсягах, у межах кошторисних призначень.
11. Після набрання чинності цим рішенням, вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 24.03.2022 №68 «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті».
12. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту