№ 1327 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про продовження договору особистого строкового сервітуту“

23.08.2018 343

№ 1327 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про продовження  договору особистого  строкового сервітуту“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІХ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 23 серпня 2018 року № 1327

Про продовження
договору особистого
строкового сервітуту

Розглянувши звернення фізичних осіб та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 103 від 02.08.2018 р., № 104 від 09.08.2018 р.), керуючись ст. 12, ч. 2, 3, 7, ст.ст. 118, 123, 124 Земельного кодексу України, і відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати згоду на продовження договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи малих архітектурних форм:
1.1. Котик Оксані Львівні, прож. м. Дрогобич, надати згоду на продовження договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми в м. Дрогобич на вул. Самбірській, (згідно з паспортом прив’язки), площею 18 кв.м., строком на 5 років.
1.2. Щипко Оксані Андріївні, прож. м. Дрогобич, надати згоду на продовження договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми в м. Дрогобич на вул. П. Орлика (згідно з паспортом прив’язки), площею 30 кв.м., строком на 5 років.
2. Фізичним особам, зазначеним в п. 1 цього рішення, звернутись у відділ у місті Дрогобичі Міськрайонного управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області для отримання витягу про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки та укласти договір особистого строкового сервітуту з Дрогобицькою міською радою на відповідну територію (об’єкти благоустрою).
3. Фізичним особам, зазначеним в п. 1 цього рішення, забезпечити реєстрацію відповідних договорів згідно з чинним законодавством.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту