№ 1329 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва сміттєпереробного заводу“

23.08.2018 453

№ 1329 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва сміттєпереробного заводу“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІХ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 23 серпня 2018 року № 1329

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки для будівництва
сміттєпереробного заводу

Розглянувши клопотання Комунального підприємства «Комбінат міського господарства» (А. Янів) про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 102 від 29.06.2018р.,), керуючись статтями 12, 118, 134 Земельного Кодексу України, і відповідно до п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва сміттєпереробного заводу:
1.1. КП «Комбінат міського господарства», земельну ділянку орієнтовною площею 5,0 га на вул. Гайдамацькій, код класифікації згідно класифікації видів цільового призначення земель, затвердженої наказом Держкомзему України № 548 від 23.07.2010 року – 03.12, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування, для будівництва сміттєпереробного заводу.
2. Юридичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проекту землеустрою проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту