№ 1333 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про припинення права користування земельної ділянки та про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна та про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Тураша, 20, м. Дрогобич”

24.11.2022 4221

№ 1333 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про припинення права  користування земельної ділянки та про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок під об’єктами  нерухомого майна  та про надання  дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на вул. Тураша, 20, м. Дрогобич”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІV сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 24.11.2022 року № 1333

 

Про припинення права
користування земельної
ділянки та про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок під об’єктами
нерухомого майна
та про надання
дозволу на виготовлення технічної
документації із землеустрою щодо
встановлення (відновлення) меж
земельної ділянки в натурі (на місцевості)
на вул. Тураша, 20, м. Дрогобич

Розглянувши заяви юридичних осіб про припинення права користування земельної ділянки, надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 51 від 23.11.2022р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Припинити право користування на умовах оренди земельної ділянки: 1.1. Публічному акціонерному товариству «Кристалбанк» (Є. Казаков), припинити право користування земельною ділянку площею 17,5243 га на вул. Тураша, 20, м. Дрогобич, кадастровий номер 4610600000:01:073:0083, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (Договір оренди землі від 02 серпня 2017 року).

2. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості:
2.1. Товариству з обмеженою відповідальністю «Фасад-Захід» (Т. Чигрин), земельну ділянку орієнтовною площею 10,0000 га на вул. Тураша, 20, м. Дрогобич, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
2.2. Товариству з обмеженою відповідальністю «ТЕХНОПАРК УБТ» (М. Джула), земельну ділянку орієнтовною площею 6,6051 га на вул. Тураша, 20, м. Дрогобич, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

3. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості):
3.1. Товариству з обмеженою відповідальністю «ТЕХНОПАРК УБТ» (М. Джула), земельну ділянку орієнтовною площею 17,5243 га на вул. Тураша, 20, м. Дрогобич, кадастровий номер 4610600000:01:073:0083, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

4. Юридичним особам, вказаним в п. 2, 3 цього рішення, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення відповідної документації. Розроблення документації проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
5. Публічному акціонерному товариству «Кристалбанк» (Є. Казаков), здійснювати сплату орендної плати за земельну ділянку, зазначену в п. 1 цього рішення, до моменту реєстрації речового права за новими землекористувачами.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту