№ 1336 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради та надання дозволу на укладення договорів оренди нежитлового приміщення”

24.11.2022 4314

№ 1336 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення до Переліку другого типу  об’єктів комунальної  власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради та надання дозволу на укладення договорів оренди нежитлового приміщення”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІV сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 24.11.2022 року № 1336

 

Про включення до Переліку другого типу
об’єктів комунальної власності територіальної громади
в особі Дрогобицької міської ради та надання дозволу
на укладення договорів оренди нежитлового приміщення

Беручи до уваги звернення начальника відділу охорони здоров’я № 1253 від 12.10.2022 р., № 1299 від 24. 10.2022 р., в. о. начальника управління культури та розвитку туризму № 476 від 20.10.2022 р., громадської організації МГО спортивний клуб «Антей» 2879/3-32 від 26.10.2022 р., директора Дрогобицької міськрайонної громадської організації «Спільнота взаємодопомоги «Наша хата» № 2802/3-32 від 18.10.2022 р., враховуючи протокол постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (№ 30 від 14.11.2022 року), постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 62 від 18.11.2022 р.), керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020 р. № 483, рішенням сесії Дрогобицької міської ради № 612 від 09.09.2021 р. «Про затвердження Положення про оренду майна Дрогобицької міської територіальної громади», рішенням Дрогобицької міської ради № 781 від 25.11.2021 р. «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за користування майном Дрогобицької міської територіальної громади», міська рада вирішила:
1. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Стебник, вул. С. Стрільців, 2, площею 210,7 кв. м. та надати дозвіл КНП «Стебницька міська лікарня» Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Стебник, вул. С. Стрільців, 2, пл. 210,7 кв. м. з КНП «Дрогобицька міська поліклініка» Дрогобицької міської ради терміном на 5 років.
1.1. Розрахунок орендної плати для КНП «Дрогобицька міська поліклініка» Дрогобицької міської ради здійснювати у розмірі 1,00 грн. без ПДВ в рік відповідно до п. 16 Методики розрахунку орендної плати.
2. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: с. Рихтичі, вул. Дрогобицька, 11, площею 849,9 кв. м. та надати дозвіл КНП «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: с. Рихтичі, вул. Дрогобицька, 11, пл. 849,9 кв. м. з КНП «Дрогобицька міська лікарня № 1» Дрогобицької міської ради терміном на 5 років.
2.1. Розрахунок орендної плати для КНП «Дрогобицька міська лікарня № 1» Дрогобицької міської ради здійснювати у розмірі 1,00 грн. без ПДВ в рік відповідно до п. 16 Методики розрахунку орендної плати.
3. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Стебник, майдан Шевченка, 5/1, площею 268,0 кв. м. та надати дозвіл Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради на укладення договору погодинної оренди частини нежитлового приміщення (спортивного залу) за адресою: м. Стебник, майдан Шевченка, 5/1, пл. 268,0 кв. м. з Дрогобицькою дитячо-юнацькою спортивною школою ім. І. Боберського згідно з погодинним графіком терміном на 5 років.
3.1. Розрахунок погодинної орендної плати для Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи ім. І. Боберського здійснювати у розмірі 1,00 грн. без ПДВ в рік відповідно до п. 16 Методики розрахунку орендної плати, незалежно від кількості використаних годин.
4. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Дрогобич, вул. Б. Лепкого, 9/1, площею 177,0 кв. м. та надати дозвіл КП «Дрогобицька лазня» на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Б. Лепкого, 9/1, пл. 177,0 кв. м. з громадською організацією молодіжної громадської організації спортивний клуб «Антей» терміном на 5 років.
4.1. Розрахунок орендної плати для Громадської організації молодіжна громадська організація спортивний клуб «Антей» здійснювати у розмірі 1,00 грн. без ПДВ за 1 кв. м. в місяць відповідно до п. 19 Методики розрахунку орендної плати.
5. Включити до Переліку об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлову будівлю комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Дрогобич, вул. Козловського, 81, площею 39,8 кв. м. та надати дозвіл Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради на укладення договору оренди нежитлової будівлі за адресою: м. Дрогобич, вул. Козловського, 81, пл. 39,8 кв. м. з Дрогобицькою міськрайонною громадською організацією спільнота взаємодопомоги «Наша хата» терміном на 20 років.
5.1. Розрахунок орендної плати для Дрогобицької міськрайонної громадської організації спільнота взаємодопомоги «Наша хата» здійснювати відповідно до п. 16 додатку № 1 Методики розрахунку орендної плати.
6. Зобов’язати орендарів, вказаних у п.п. 4-5 даного рішення, укласти договори оренди, відповідно до уточнених площ, згідно виготовленої технічної документації та експертної оцінки, здійснити оплату експертної оцінки, технічної документації та страхування нежитлових приміщень, забезпечити утримання нежитлових приміщень та прилеглої території відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.
7. Балансоутримувачам нежитлових приміщень та будівель, зазначеним у п.п. 4,5 даного рішення оголосити конкурс для відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення ринкової вартості об’єктів нерухомого майна та затвердити висновки про вартість майна.
8. Виконання даного рішення доручити Управлінню майна громади, Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради, КНП «Стебницька міська лікарня» Дрогобицької міської ради, КНП «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької міської ради, КП «Дрогобицька лазня».
9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Розпорядження міського головиДокументів: 1820 Усі
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту