№ 1336 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на передачу в оренду нежитлових приміщень та встановлення розміру орендної плати“

05.09.2018 341

№ 1336 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на передачу в оренду нежитлових приміщень та  встановлення розміру орендної плати“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІХ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 5 вересня 2018 р. № 1336

Про надання дозволу на передачу
в оренду нежитлових приміщень та
встановлення розміру орендної плати

Розглянувши клопотання начальника відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради, керуючись ст. 26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Законом України „ Про оренду державного та комунального майна ”, в порядку ст.13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада вирішила:
1. Надати дозвіл відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради передати в оренду нежитлові приміщення шкіл м. Дрогобича (харчоблоків) згідно з додатком, що знаходиться на балансі відділу освіти, фізичним та юридичним особам, які будуть надавати послуги шкільного гарячого харчування, на термін з 01.09.2018 року по 31.12.2018 року, згідно з додатком №1.
1.1. Розрахунок орендної плати для фізичних та юридичних осіб здійснювати у розмірі 5грн. в т.ч. ПДВ за 1 кв. м. в місяць, на період з 01.09.2018 року по 31.12.2018року.
2. Надати дозвіл відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради передати в оренду нежитлові приміщення шкіл м. Дрогобича (харчоблоків) згідно з додатком, що знаходиться на балансі відділу освіти СДКП «Дитяче харчування», яке буде надавати послуги шкільного гарячого харчування, на термін з 01.09.2018 року до завершення процедури закупівлі, згідно з додатком №2.
2.1. Розрахунок орендної плати для СДКП «Дитяче харчування» здійснювати у розмірі 5грн. в т.ч. ПДВ за 1 кв. м. в місяць, на період з 01.09.2018 року до завершення процедури закупівлі.
3. Зобов’язати орендарів, зазначених у даному рішенні, виготовити технічну документацію в КП ЛОР Дрогобицькому МБТІ та ЕО, здійснити страхування нежитлових приміщень, забезпечити утримання нежитлових приміщень та прилеглої території відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.
4. Виконання даного рішення доручити відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (П.Сушко).
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик), комісію з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту