№ 1366 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми приватизації комунального майна Дрогобицької міської ради на 2023 рік”

08.12.2022 4386

№ 1366 Рішення сесії Дрогобицької міської ради  “Про затвердження Програми приватизації комунального майна Дрогобицької міської ради на 2023 рік”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІV сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 08.12.2022 року № 1366

Про затвердження Програми
приватизації комунального майна
Дрогобицької міської ради на 2023 рік

Враховуючи необхідність визначення основних цілей, пріоритетів, завдань та способів приватизації комунального майна, орієнтованих завдань щодо обсягів приватизації комунального майна, з метою надходження коштів від приватизації до міського бюджету, беручи до уваги пропозиції постійної комісії ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 30 від 14.11.2022 р.), постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 62 від 17.11.2022 р.,), керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про приватизацію державного і комунального майна», міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму приватизації комунального майна Дрогобицької міської ради на 2023 рік згідно з додатком № 1.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснити фінансування Програми у межах коштів, передбачених у міському бюджеті на 2023 рік.
3. Виконання даного рішення доручити Управлінню майна громади (М. Свідовська).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу. (Ю. Кушлик), постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзик).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту