№ 138 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про затвердження Положення про громадську комісію з житлових питань при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради та складу комісії “

20.06.2023 4877

№ 138 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про затвердження Положення про  громадську комісію з житлових питань при виконавчому комітеті  Дрогобицької міської ради та складу комісії “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

 

від 20.06.2023  № 138

Про затвердження Положення про
громадську комісію з житлових питань
при виконавчому комітеті Дрогобицької
міської ради та складу комісії . 

У зв’язку із зміною структури Дрогобицької міської ради відповідно до рішення Дрогобицької міської ради від 25.05.2023 № 1638 «Про затвердження на посаді першого заступника міського голови, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, гуманітарних та соціальних відносин, заступника міського голови з комунальних питань, керуючого справами виконкому», керуючись Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затвердженими Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок від 11 грудня 1984року № 470 із змінами, пп. 2 п. а ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Затвердити Положення про громадську комісію з житлових питань при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради згідно з додатком 1.
2. Затвердити склад громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради згідно з додатком 2.
3. Вважати рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 15.06.2021 № 202 таким, що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань В.Качмара.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту