№ 139 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу на гр. Козінську Зоряну Романівну”

21.06.2018 431

№ 139 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу на гр. Козінську Зоряну Романівну”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 21.06.2018 №139

Про накладення адміністративного
стягнення у вигляді штрафу
на гр. Козінську Зоряну Романівну

Розглянувши протокол від 07.06.2018 №2391 про адміністративне правопорушення складений адміністратором центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Грабар А. С. відносно гр. Козінської Зоряни Романівни, **** р. н., яка проживає за адресою: м. Дрогобич, СТ «Здоров’я» вул. Здоров’я, буд. 208, реєстраційний номер облікової картки платника податку (ідентифікаційний код) ****, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради встановив наступне.
Статтею 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі — КУпАП) передбачена адміністративна відповідальність за проживання громадян, зобов’язаних мати паспорт громадянина України, без паспорта громадянина України або за недійсним паспортом громадянина України, а також проживання громадян без реєстрації місця проживання, що тягне за собою попередження.
Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за порушення, передбачені частиною першою цієї статті, тягнуть за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Гр. Козінська Зоряна Романівна проживала без реєстрації місця проживання. Її було визнано винною у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 ст. 197 КУпАП, та накладено адміністративне стягнення у вигляді попередження за постановою від 26.02.2018 №1943
В подальшому гр.. Козінська Зоряну Романівну проживала за недійсним паспортом (не своєчасно, в термін до одного місяця, вклеєно фотографію в паспорт громадянина України після виповнення віку45 років), чим повторно протягом року вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 197 КУпАП. Адміністратором центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Грабар А. С. складено протокол від 07.06.2018 № 2391.
Дослідивши матеріали справи, керуючись ст.ст.40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.ст.197, 219, 283 КУпАП, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Визнати гр.Козінську Зоряну Романівну, **** яка проживає за адресою: м. Дрогобич, СТ «Здоров’я» вул. Здоров’я, буд. 208, реєстраційний номер облікової картки платника податку (ідентифікаційний код) ******винною у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 2 ст. 197 КУпАП, 2. та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 51 грн.
2. Рішення може бути оскаржено згідно ст. 287-289 КУпАП протягом 10 днів від дня винесення.
3. Штраф належить оплатити через установу банку України протягом 15 днів з дня вручення даного рішення на рахунок 31416542700014, код платежу 21081100 МФО 825014 ЗКПО 38007496. Отримувач коштів — ГУДКСУ у Львівській області.
4. З метою запобігання подвійному стягненню штрафу гр. Козінській Зоряні Романівні рекомендувати надати квитанцію про сплату штрафу в центр надання адміністративних послуг (м. Дрогобич, пл. Ринок,1).
5. Відповідно до ст. 291 КУпАП постанова набирає законної сили після закінчення строку її оскарження (додати десять днів від дня винесення рішення) і може бути пред’явлена до виконання протягом трьох місяців з дня винесення. Своєчасно несплачений штраф відповідно до ст. 307 КУпАП буде примусово стягнутий в подвійному розмірі у порядку, встановленому законодавством.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконавчого комітету В. Коцюбу.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту