№ 1411 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми супроводу надання спеціалізованої стоматологічної ортопедичної допомоги учасникам АТО та ООС на 2023 рік”

08.12.2022 4299

№ 1411 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми супроводу надання спеціалізованої  стоматологічної ортопедичної допомоги  учасникам АТО та ООС на 2023 рік”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІV сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 08.12.2022 року № 1411

Про затвердження Програми
супроводу надання спеціалізованої
стоматологічної ортопедичної допомоги
учасникам АТО та ООС на 2023 рік

Надзвичайно актуальним є питання соціально-медичного забезпечення ветеранів війни, що зумовлено як загальними демографічними процесами та характеристиками здоров’я окремих вікових груп, так і ситуацією в країні, де тривають активні бойові дій в зв’язку зі збройною агресією російської федерації, та як наслідок, збільшенням кількості учасників АТО та ООС, що мають право на пільгове медичне стоматологічне забезпечення.
Надання медичної стоматологічної допомоги учасникам війни в Україні, в тому числі АТО та ООС є пріоритетним.
На виконання Конституції України, Законів України: «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Програми надання громадянам гарантованої державою безоплатної медичної допомоги», затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2002 р. № 955, Бюджетного Кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій ради з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (№ 22 від 18.11.2022) та з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (№ 62 від 17.11.2022) міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму супроводу надання спеціалізованої стоматологічної ортопедичної допомоги учасникам антитерористичної операції та операцій об’єднаних сил на 2023 рік в сумі 500,0 тис. грн. (Програма додається).
2. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран) передбачити кошти на реалізацію Програми в межах міського бюджету на 2023 р.
3. Координацію та контроль за виконанням Програми покласти на заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань (А.Ковч).
4. Контроль за виконанням рішення сесії покласти на голову постійної депутатської комісії міської ради з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (І.Герман) та на голову постійної депутатської комісії міської ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Бейзик).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту