№ 1414 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна“

30.10.2018 342

№ 1414 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок під об’єктами  нерухомого майна“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 30 жовтня 2018 року № 1414

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок під об’єктами
нерухомого майна

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 107 від 04.10.2018р. № 108 від 18.10.2018р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», порядку ст. 13 регламенту Дрогобицької міської ради, в порядку ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомо майна:
1.1. Відділ охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В.Чуба), земельну ділянку орієнтовною площею 2352 кв. м. на вул. Івана Франка, 16, для обслуговування нежитлової будівлі.
1.2. Поптику Ігору Михайловичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 15 кв. м. на пл. Злуки, 4Д, для обслуговування нежитлового приміщення.
1.3. ТзОВ «Інтеко СІД» (Л.Левішко), земельну ділянку орієнтовною площею 1788 кв. м. на вул. Стрийській, 266, для обслуговування нежитлової будівлі.
1.4. Петруняку Роману Михайловичу, прож. с. Нове Село, Дрогобицького району, земельну ділянку орієнтовною площею 69 кв. м. на вул. М. Грушевського, 77, для обслуговування нежитлового приміщення.
2. Фізичним та юридичній особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту