№ 1415 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)“

30.10.2018 344

№ 1415 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості)“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 30 жовтня 2018 року № 1415

Про надання дозволу на розроблення
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення меж земельних ділянок
в натурі (на місцевості)

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 107 від 04.10.2018р., № 108 від 18.10.2018р.), керуючись статтями 12, 118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Микитяк Катерині Миронівні, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 613 кв. м. на вул. Видовій, 12, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.2. Котляр Оксані Осипівні, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 829 кв. м. на вул. Карпенка Карого, 13, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.3. Торському Володимиру Петровичу, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 178 кв. м. на вул. Івана Франка, 102, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.4. Пошивак Христині Романівні, прож. в с. Літиня, Дрогобицького району, земельну ділянку орієнтовною площею 613 кв. м. на вул. Тарнавського, 52, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.5. Іванців Анастасії Михайлівні, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 585 кв. м. на вул. Грюнвальдській, 13/1, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації. Розроблення технічної документації проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І.Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Розпорядження міського головиДокументів: 1820 Усі
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту