№ 1416 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під об’єктами нерухомого майна на вул. В. Великого“

30.10.2018 386

№ 1416 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки під об’єктами  нерухомого майна на вул. В. Великого“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від «30» жовтня 2018 року № 1416

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки під об’єктами
нерухомого майна на вул. В. Великого

Розглянувши клопотання гр. Саламаги С.Р. про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 95 від 13.04.2018р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під об’єктами нерухомого майна:
1.1. Саламага Світлані Романівні, прож. м. Трускавець, земельну ділянку площею 291 кв. м. на вул. В. Великого, 18г, для обслуговування нежитлового приміщення.
2. Фізичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту