№ 1417 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про внесення змін до програми «Фінансове забезпечення охорони та спожитої електричної енергії незавершеного будівництва по об’єкту: «Реконструкція стадіону «Галичина» на вул. Спортивній,2 у м.Дрогобич, Львівської області під спортивно- тренувальний молодіжний комплекс»”

15.12.2022 4307

№ 1417 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про внесення змін до програми «Фінансове  забезпечення охорони та спожитої електричної енергії незавершеного будівництва по об’єкту: «Реконструкція стадіону «Галичина» на  вул. Спортивній,2   у м.Дрогобич, Львівської області  під  спортивно- тренувальний молодіжний  комплекс»”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІV сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 15.12.2022 року № 1417

Про внесення змін до програми «Фінансове
забезпечення охорони та спожитої електричної
енергії незавершеного будівництва по об’єкту:
«Реконструкція стадіону «Галичина»
на вул. Спортивній,2 у м.Дрогобич,
Львівської області під спортивно- тренувальний молодіжний комплекс»

У зв’язку із продовженням терміну дії воєнного стану в Україні до 19.02.2023 року з метою забезпечення охорони незавершеного будівництва по об’єкту: «Реконструкція стадіону «Галичина» на вул. Спортивній,2 у м.Дрогобич, Львівської області під спортивно-тренувальний молодіжний комплекс», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій ( протокол № 66 від 15.12.2022 р.) відповідно до п.22 ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Дрогобицька міська рада вирішила:
1. Ввести зміни до програми «Фінансове забезпечення охорони та спожитої електричної енергії незавершеного будівництва об’єкту: «Реконструкція стадіону «Галичина» на вул. Спортивній, 2 у м.Дрогобич, Львівської області під спортивно- тренувальний молодіжний комплекс» згідно з Додатком №1.
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснити фінансування Програми у межах коштів, передбачених у міському бюджеті на 2022 р.
3. Виконання даного рішення покласти на начальника КП «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради (В.Бохонок).
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань планування бюджету, цінової політики та інвестицій ( Р. Бейзик).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту