№ 1441 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ” Про включення в перелік об’єктів комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону та про приватизацію нежитлової будівлі шляхом аукціону”

26.01.2023 4394

№ 1441 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ” Про включення в перелік об’єктів  комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення  електронного аукціону та про приватизацію  нежитлової будівлі шляхом аукціону”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХV сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 26.01.2023 року № 1441


Про включення в перелік об’єктів
комунальної власності, які підлягають продажу
на конкурентних засадах шляхом проведення
електронного аукціону та про приватизацію
нежитлової будівлі шляхом аукціону

З метою забезпечення прозорості та відкритості наповнення місцевого бюджету, беручи до уваги службову записку директора КП «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради № 3533/3-32 від 28.12.2022 р., враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 32 від 10.01.2023 р.), керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про приватизацію державного і комунального майна”, Порядком проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 р. № 432, міська рада вирішила:
1. Включити в перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону нежитлову будівлю, що знаходиться за адресою: с. Новошичі, вул. Шевченка, 195, площею 420,8 м. кв.
2. Внести зміни у п. 1 додатку № 4 до рішення Дрогобицької міської ради № 125 від 26.02.2021 р. «Про затвердження передавального акту Бистрицької сільської ради» та викласти у наступній редакції: «Нежитлова будівля за адресою: с. Новошичі, вул. Шевченка, 195, площею 420,8 м. кв., інвентарний номер 10310003, первісна вартість 70377,00 грн., залишкова вартість 0,00 грн.».
3. Комунальному підприємству «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради забезпечити виготовлення технічного паспорту на нежитлову будівлю за адресою: с. Новошичі, вул. Шевченка, 195, площею 420,8 м. кв.
4. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради забезпечити:
4.1. оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення ринкової вартості об’єкту нерухомого майна;
4.2. подачу запиту в орган охорони культурної спадщини щодо належності до пам»яток культурної спадщини;
4.3. здійснення приватизації шляхом електронного аукціону нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою: с. Новошичі, вул. Шевченка, 195, площею 420,8 м. кв.;
4.4. внесення вказаного вище об`єкту в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно за територіальною громадою в особі Дрогобицької міської ради Львівської області.
5. Виконання даного рішення доручити Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради, КП «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлика).

Міський голова Тарас КУЧМА

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту