№ 1443 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна“

29.11.2018 374

№ 1443 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок під об’єктами  нерухомого майна“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 29 листопада 2018 року № 1443

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок під об’єктами
нерухомого майна

Розглянувши клопотання фізичних та юридичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 109 від 25.10.2018р., № 111 від 16.11.2018р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», порядку ст. 13 регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомо майна:
1.1. Буню Володимиру Мирославовичу, прож. с. Залужани, Дрогобицького району, земельну ділянку орієнтовною площею 1729 кв. м. на вул. Тураша, 28, для обслуговування нежитлового приміщення.
1.2. Федуніву Ігору Михайловичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 35 кв. м. на вул. Самбірській, 25/3, для обслуговування нежитлового приміщення.
1.3. Ворончуку Руслану Васильовичу, прож. с. Рихтичі, Дрогобицького району, земельну ділянку орієнтовною площею 59 кв. м. на вул. Шевській, 7/1, для обслуговування нежитлової будівлі.
1.4. Вовку Михайлу Ярославовичу, прож. м. Трускавець, земельну ділянку орієнтовною площею 189 кв. м. на вул. Б. Лепкого, 27 а, для обслуговування нежитлового приміщення.
1.5. Семеніву Олександру Миколайовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 18 кв. м. на вул. Самбірській (біля буд. № 78), для обслуговування нежитлового приміщення.
1.6. ТзОВ «Прогрес-Будінвест», земельну ділянку орієнтовною площею 2700 кв. м. на вул. Рєпіна, 1, для обслуговування нежитлової будівлі.
2. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) під об’єктами нерухомо майна:
2.1. Бах-Бутрак Христині Андріївні, прож. м. Дрогоби, земельну ділянку орієнтовною площею 18 кв. м. на вул. Лесі Українки, 5/3, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
3. Фізичним та юридичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту