№ 1445 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону “

26.01.2023 4418

№ 1445 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХV сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 26.01.2023 року № 1445


Про включення до Переліку першого типу
об’єктів комунальної власності
територіальної громади в особі Дрогобицької
міської ради, які підлягають передачі в оренду
шляхом проведення аукціону

З метою забезпечення прозорості та відкритості наповнення бюджету територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради, беручи до уваги звернення відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради № 2792/3-32 від 14.10.2022 р., № 1372 від 16.11.22 р., звернення управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради № 76/3-29 від 09.01.2023 р., управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради № 15 від 09.01.2023 р., враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 32 від 10.01.2023 року), керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020 р. № 483, рішенням сесії Дрогобицької міської ради № 612 від 09.09.2021 р. «Про затвердження Положення про оренду майна Дрогобицької міської територіальної громади», міська рада вирішила:
1. Включити в Перелік об’єктів комунальної власності першого типу, які підлягають передачі в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення електронних торгів (аукціону) з права укладення договору оренди у ЕТС Prozorro.Продажі нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. С. Стрільців, 11, площею 15,9 м. кв.
2. Включити в Перелік об’єктів комунальної власності першого типу, які підлягають передачі в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення електронних торгів (аукціону) з права укладення договору оренди у ЕТС Prozorro.Продажі нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. С. Стрільців, 11, площею 31,4 м. кв.
3. Включити в Перелік об’єктів комунальної власності першого типу, які підлягають передачі в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення електронних торгів (аукціону) з права укладення договору оренди у ЕТС Prozorro.Продажі нежитлову будівлю комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, що знаходиться за адресою: с. Дережичі, вул. Шкільна, 10а, площею 296,5 м. кв.
4. Включити в Перелік об’єктів комунальної власності першого типу, які підлягають передачі в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення електронних торгів (аукціону) з права укладення договору оренди у ЕТС Prozorro.Продажі нежитлове приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, що знаходиться за адресою: м. Стебник, майдан Т. Шевченка, 5/1, площею 2 м. кв.
5. КНП «Дрогобицька міська поліклініка» Дрогобицької міської ради, Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради, Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради забезпечити:
5.1. оприлюднення Переліку об’єктів комунальної власності першого типу, які підлягають передачі в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення електронних торгів (аукціону) згідно з вимогами Закону України «Про оренду державного і комунального майна»;
5.2. вчинення усіх необхідних дій, пов’язаних з передачею в оренду об’єктів комунальної власності шляхом проведення електронних торгів (аукціону) у порядку, визначеному чинним законодавством України.
6. Орендодавцям нежитлових приміщень та будівель, зазначеним у п.п.1,2,3,4,5 даного рішення оголосити конкурс для відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення ринкової вартості об’єктів нерухомого майна, затвердити висновки про вартість майна, укласти договори оренди, відповідно до уточнених площ, згідно виготовленої технічної документації та експертної оцінки.
7. Орендарям нежитлових приміщень, зазаначених у даному рішенні, здійснити оплату експертної оцінки, технічної документації та страхування нежитлового приміщення, забезпечити утримання нежитлового приміщення та прилеглої території відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.
8. Виконання даного рішення доручити КНП «Дрогобицька міська поліклініка» Дрогобицької міської ради, Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради, Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради .
9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту