№ 1445 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)“

29.11.2018 394

№ 1445 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 29 листопада 2018 року № 1445

Про надання дозволу на розроблення
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення меж земельної ділянки
в натурі (на місцевості)

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 105 від 30.08.2018р., № 109 від 25.10.2018р., № 110 від 08.11.2018р., № 111 від 16.11.2018р.), керуючись статтями 12, 118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Андрусіву Ігору Йосиповичу, Андрусів Ірині Ігорівні, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Тарнавського, 7, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.2. Федів Олександрі Зенонівні, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 759 кв. м. на вул. Старицького, 5, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.3. Суширибі Богдану Васильовичу, Суширибі Володимиру Васильовичу, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 585 кв. м. на пров. Вороного, 16, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.4. Коваленко Петруні Іванівні, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 527 кв. м. на вул. М. Грушевського, 48, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.5. Романенко Ростиславу Володимировичу, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 528 кв. м. на вул. Підкови, 7, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.6. Лаврику Тарасу Ярославовичу, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Б. Хмельницького, 20, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.7. Татомиру Івану Гнатовичу, прож. в м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 26 кв. м. на вул. Сагайдачного, 32, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації. Розроблення технічної документації проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І.Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту