№ 1448 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про земельні торги“

29.11.2018 309

№ 1448 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про земельні торги“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХLІІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 29 листопада 2018 року № 1448

Про земельні торги

Розглянувши службову записку відділу оренди та приватизації комунального майна (Р. Росоха), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 110 від 08.11.2018р.), керуючись ст. 134 Земельного кодексу України, Законами України «Про оцінку земель», «Про землеустрій», і відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а:
1. Включити в перелік земельних ділянок, що підлягають продажу на земельних торгах, земельну ділянку:
1.1. Земельну ділянку площею 1449 кв.м. на вул. Стрийській (згідно зі схем-планом), з цільовим призначенням – для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій.
2. Надати дозвіл Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, зазначених в п.1 даного рішення, з метою продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону.
3. Відповідно до п.5.ст.135, п.5 ст.136 ЗКУ фінансування підготовки Лоту до продажу на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів Виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку Лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються Переможцем земельних торгів.
4. Доручити міському голові укласти Договір із спеціалізованою організацією ПП «Фірма «СОМГІЗ» – Виконавцем земельних торгів про підготовку Лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах)

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту