№ 1455 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення в перелік другого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради (приміщення харчоблоків), які підлягають передачі в оренду”

26.01.2023 4483

№ 1455 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення в перелік другого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради (приміщення харчоблоків), які підлягають передачі в оренду”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХV сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 26.01.2023 року № 1455


Про включення в перелік другого типу
об’єктів комунальної власності територіальної
громади в особі Дрогобицької міської ради (приміщення
харчоблоків), які підлягають передачі в оренду

Беручи до уваги звернення начальника відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради, врахувавши рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Протокол від 26.01.2023 року № 33), постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій (Протокол від 24.01.2023 року № 68), керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020 р. № 483, міська рада вирішила:
1. Включити в перелік другого типу об’єктів комунальної власності, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, нежитлові приміщення комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, згідно з додатком № 1.
2. Надати дозвіл закладам загальної середньої освіти Дрогобицької міської ради Львівської області на укладення договорів оренди нежитлових приміщень (харчоблоків), за погодженням з відділом освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради, з фізичними особами – підприємцями переможцями проведеної процедури закупівлі послуг з організації шкільного харчування (кейтерингу або аутсорсингу) на 2023 рік, з моменту початку проведення харчування, згідно з додатком № 1.
3. Розрахунок орендної плати для фізичних осіб – підприємців здійснювати у розмірі 5,00 грн. без ПДВ за 1 кв. м. в місяць.
4. Фізичним особам – підприємцям укласти договори оренди нежитлових приміщень (харчоблоків), відповідно до уточнених площ, згідно виготовленої технічної документації, здійснити страхування нежитлового приміщення, забезпечити утримання нежитлового приміщення та прилеглої території відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.
5. Виконання даного рішення доручити відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради та балансоутримувачам нежитлових приміщень (харчоблоків).
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика) та постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій (Р. Бейзика).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту