№ 1474 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки під об’єктами нерухомого майна”

26.01.2023 4528

№ 1474 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельної ділянки під об’єктами  нерухомого майна”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХV сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 26.01.2023 року № 1474


Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельної ділянки під об’єктами
нерухомого майна

Розглянувши заяву гр. Кухар Ю.В. про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 55від 18.01.2023р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:
1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови:
1.1. Кухар Юлії Володимирівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 633 кв.м. на вул. Трускавецькій, 25 у м. Дрогобичі, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

2. Фізичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту