№ 1477 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна”

26.01.2023 4437

№ 1477 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок під об’єктами  нерухомого майна”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХV сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 26.01.2023 року № 1476


Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок під об’єктами
нерухомого майна

Розглянувши заяву юридичної особи про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 54 від 05.01.2023р.), керуючись статтями 12,118 Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :

1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти:

1.1. Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В. Вовків), земельну ділянку орієнтовною площею 56216 кв. м. на вул. Спортивній, 1, с. Нагуєвичі Дрогобицького району, для будівництва і обслуговування будівель закладів освіти.
1.2. Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В. Вовків), земельну ділянку орієнтовною площею 26410 кв. м. на вул. Шкільній, 14, с. Добрівляни Дрогобицького району, для будівництва і обслуговування будівель закладів освіти.
1.3. Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В. Вовків), земельну ділянку орієнтовною площею 31389 кв. м. на вул. І. Франка, 2, с. Лішня Дрогобицького району, для будівництва і обслуговування будівель закладів освіти.

2. Юридичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту