№ 1491 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання компенсації коштів з резервного фонду бюджету Дрогобицької міської територіальної громади власнику житлового будинку № 2, кв. 2, по вул. С. Людкевича, в м. Дрогобичі що потребує відновлення, який постраждав внаслідок пожежі, яка склалася 19 грудня 2022 року “

02.03.2023 4472

№ 1491 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання компенсації коштів з резервного фонду бюджету Дрогобицької міської територіальної громади власнику житлового будинку № 2, кв. 2, по вул. С. Людкевича, в м. Дрогобичі що потребує відновлення, який постраждав внаслідок пожежі, яка склалася 19 грудня 2022 року “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХVI сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 02.03.2023 року № 1491


Про надання компенсації коштів з резервного фонду
бюджету Дрогобицької міської територіальної громади
власнику житлового будинку № 2, кв. 2, по вул. С. Людкевича,
в м. Дрогобичі що потребує відновлення, який постраждав
внаслідок пожежі, яка склалася 19 грудня 2022 року

З метою соціального захисту постраждалої сім’ї житлового будинку по вул. С. Людкевича, 2, кв. 2, у м. Дрогобичі Дрогобицької міської територіальної громади Львівської області, в зв’язку з необхідністю відновлення житла для подальшого проживання постраждалої сім’ї внаслідок пожежі, яка сталася 19 грудня 2022 року, згідно заяви власника будинку 2, кв. 2 по вул. С. Людкевича, м. Дрогобичі, а саме: Коссак Марії Володимирівни від 21.12.2022 р. про згоду на отримання компенсації з резервного фонду бюджету, беручи до уваги п. 1 протоколу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій №1 від 15 лютого 2023 року, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від 16.02. 2023 № 69) керуючись ст.ст. 25, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада вирішила:

1. Задоволити заяву Коссак Марії Володимирівни від 21.12.2022 власника житлового будинку №2, кв. 2 знищеного внаслідок пожежі по вул. С. Людкевича, в м. Дрогобичі та надати компенсацію з резервного фонду бюджету за витрачені матеріали для відновлення житла.
2. Затвердити суму коштів за витрачені матеріали для відновлення постраждалого житла внаслідок пожежі в сумі 60,0 тис. гривень.
3. На підставі протоколу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення та цього рішення фінансову управлінню (О. Савран) підготувати рішення виконавчого комітету про виділення коштів з резервного фонду бюджету Дрогобицької міської територіальної громади в сумі 60,0 тис. гривень та перерахувати відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Дрогобицької міської ради перерахувати власнику житлового будинку №2, кв. 2 по вул. С. Людкевича в м. Дрогобичі за рахунок коштів резервного фонду бюджету Дрогобицької територіальної громади кошти в сумі 60,0 тис. гривень як компенсацію за витрачені матеріали на відновлення житла яке постраждало внаслідок пожежі.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзик).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту