№ 1500 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я  Дрогобицької міської територіальної громади на 2023 р.”

02.03.2023 4474

№ 1500 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми розвитку та підтримки  комунальних некомерційних підприємств  охорони здоров’я  Дрогобицької міської  територіальної громади на 2023 р.”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХVI сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 02.03.2023 року № 1500

Про затвердження Програми
розвитку та підтримки
комунальних некомерційних підприємств
охорони здоров’я  Дрогобицької міської
територіальної громади на 2023 р.

Головною метою діяльності в галузі охорони здоров’я громади є наближення висококваліфікованих та якісних медичних послуг до всіх верств населення, профілактика та забезпечення раннього виявлення захворювань, підвищення рівня ефективності використання ресурсів, формування мотивації до здорового способу життя населення та покращення демографічної ситуації.
Доступність, якісність, сучасність, функціональність, ефективність, ресурсна забезпеченість та своєчасність медичної допомоги є основою для забезпечення високого рівня здоров’я та покращення якості життя населення.
Для виконання вимог Конституції України, Закон України від 19.11.1992 № 2801-ХІІ «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Постанова Кабінету Міністрів України від 11.07.2002 № 955 «Про затвердження Програми подання громадянам гарантованої державою безоплатної медичної допомоги», Бюджетного Кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування», враховуючи рекомендації постійних комісій ради з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (№ 23 від 21.02.20233) та з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (№ 69 від 16.02.2023) міська рада вирішила:
1.Затвердити Програму «розвитку та підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Дрогобицької міської територіальної громади на 2023 р.» в сумі 54019,6 тис. грн. (Програма додається).
2.Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран) здійснювати фінансування Програми в межах коштів бюджету Дрогобицької міської ради, передбачених на її реалізацію.
3.Координацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконкому (В. Коцюба).
4.Контроль за виконанням рішення сесії покласти на голову постійної депутатської комісії міської ради з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (І.Герман) та на голову постійної депутатської комісії міської ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Бейзик).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту