№ 151 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про вивільнення земельної ділянки від самовільно встановленої малої архітектурної форми (металевої огорожі) та каналізаційної труби за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р., с. Рихтичі, вул. Українська (між буд. 121 та буд. 123) ”

30.05.2022 2945

№ 151 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про вивільнення земельної ділянки  від самовільно встановленої малої архітектурної форми (металевої огорожі)  та каналізаційної труби за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р.,  с. Рихтичі, вул. Українська  (між буд. 121 та буд. 123) ”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 30.05.2022 №151

Про вивільнення земельної ділянки
від самовільно встановленої малої
архітектурної форми (металевої огорожі)
та каналізаційної труби за адресою:
Львівська обл., Дрогобицький р.,
с. Рихтичі, вул. Українська
(між буд. 121 та буд. 123)

Розглянувши службову записку директора департаменту міського господарства Р.Пошивака від 05.05.2022 № 8185 щодо самовільного зайняття території об’єкта благоустрою, а саме території загального користування, тимчасовою спорудою (металевою огорожею) та встановлення каналізаційної труби для скидання рідких побутових відходів в меліоративний канал та невиконання приписів протоколів про адміністративне правопорушення від 19.04.2022 серії БК № 01890245 та БК № 0190, складених головним спеціалістом, інспектором з паркування та благоустрою відділу безпеки та контролю ДМР В.Кріль гр. Босак Л.М. на вул. Українська (між буд. 121 та буд. 123) в с. Рихтичі Дрогобицького р., за відсутності дозвільних документів у відділі містобудування та архітектури, відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності”, Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою м. Дрогобича від 25.10.2013 № 1151, Правил влаштування огорож у м. Дрогобичі, затвердженого рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 06.11.2014 № 168, керуючись пп. 7 п.а ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради повідомити власника малої архітектурної форми (металевої огорожі) та каналізаційної труби про вивільнення земельної ділянки, яка є територією загального користування за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р., с. Рихтичі, вул. Українська (між буд. 121 та буд. 123), встановлених без дозвільних документів за власні кошти в двотижневий строк від публікації даного рішення на сайті Дрогобицької міської ради.
2. У випадку невиконання п.1. цього рішення КП «Служба муніципального управління» провести вивільнення території від малої архітектурної форми (металевої огорожі) та каналізаційної труби, встановлених без дозвільних документів та залишити на збереження на території КП «Служба муніципального управління».
3. У випадку передбаченому п.2. цього рішення КП «Служба муніципального управління» повернути малу архітектурну форму (металеву огорожу) та каналізаційну трубу лише після повного відшкодування витрат понесених у зв’язку з вивільненням земельної ділянки та її зберіганням.
4. Начальнику Дрогобицької ВП ГУНП у Львівські області забезпечити дотримання громадського порядку під час вивільнення земельної ділянки від малих архітектурних форм (огорожі та труби) за вище зазначеною адресою.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту