№ 1512 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення та обслуговування трансформаторної підстанції.“

20.12.2018 344

№ 1512 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для встановлення  та обслуговування трансформаторної  підстанції.“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
43 сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 20 грудня 2018 року № 1512

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки для встановлення
та обслуговування трансформаторної
підстанції.

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 105 від 30.08.2018р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянок для встановлення та обслуговування трансформаторної підстанції:
1.1. Пудлику Ігору Павловичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 50 м.кв. на вул. Самбірській, для встановлення та обслуговування трансформаторної підстанції.
2. Фізичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту