№ 1515 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку“

20.12.2018 326

№ 1515 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва і  обслуговування багатоквартирного  житлового будинку“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
43 сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 20 грудня 2018 року № 1515

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва і
обслуговування багатоквартирного
житлового будинку

Розглянувши клопотання юридичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 108 від 18.10.2018р., № 111 від 16.11.2018р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку:
1.1. ОСББ «Пролісок» (Т.Дзиндзюра), земельну ділянку орієнтовною площею 5441 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
1.2. ОСББ «Пролісок» (Т.Дзиндзюра), земельну ділянку орієнтовною площею 7238 кв. м. на вул. П. Орлика, 20/1, 20/2, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
1.3. ОСББ «Барського-11» (І. Дендяк), земельну ділянку орієнтовною площею 1018 кв. м. на вул. Барського, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
1.4. ОСББ «ЗЕВС» (Н. Сікора), земельну ділянку орієнтовною площею 707 кв. м. на вул. Івана Франка, 21, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
2. Юридичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту