№ 1518 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про прийняття на баланс відділу освіти нежитлової будівлі за адресою: м. Дрогобич, вул. Фабрична “

02.03.2023 4468

№ 1518 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про прийняття на баланс відділу освіти нежитлової будівлі за адресою: м. Дрогобич, вул. Фабрична “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХVI сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 02.03.2023 року № 1518

Про прийняття на баланс
відділу освіти нежитлової будівлі
за адресою: м. Дрогобич, вул. Фабрична

Розглянувши службову записку директора гімназії № 9 імені героїв Крут Дрогобицької міської ради Львівської області № 158 від 20.10.2022, з метою запобігання руйнування будівлі, забезпечення її ефективної експлуатації, використання та збереження у належному стані, беручи до уваги рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 34 від 20.02.2023 року), керуючись ст.ст. 26,60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила :
1.Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – нежитлової будівлі площею 46,2 кв. м., що знаходиться за адресою: вул. Фабрична, м. Дрогобич, Львівської області
2.Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради поставити на баланс нежитлову будівлю (захисну споруду цивільного захисту) за адресою: м. Дрогобич, вул. Фабрична, площею 46,2 м. кв.
3.Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради балансову вартість встановити на рівні експертної оцінки нежитлової будівлі за адресою: м. Дрогобич, вул. Фабрична, пл. 46,2 м. кв.
4.Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради забезпечити утримання будівлі та прилеглої території відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.
5.Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради забезпечити присвоєння поштової адреси даної нежитлової будівлі та внесення вказаного вище об`єкту в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно за територіальною громадою в особі Дрогобицької міської ради Львівської області.
6.Виконання даного рішення доручити відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту