№ 1522 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про підтвердження факту перебування об’єктів нерухомого майна в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області”

02.03.2023 4473

№ 1522 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про підтвердження факту перебування об’єктів нерухомого майна в комунальній  власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХVI сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 02.03.2023 року № 1522

Про підтвердження факту перебування
об’єктів нерухомого майна в комунальній
власності територіальної громади в особі
Дрогобицької міської ради Львівської області

З метою проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, беручи до уваги службову записку начальника управління майна громади № 104 від 06.02.2023 р., в. о. начальника управління культури та розвитку туризму № 32 від 17.01.2023 р., № 71 від 09.02.2023 р., враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 34 від 20.02.2023 р.), керуючись ст. 26, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», міська рада вирішила:
1.Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – нежитлового приміщення площею 9,5 кв. м., що знаходиться за адресою: пл. Злуки, 15, м. Дрогобич, Львівської області.
2.Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – нежитлової будівлі площею 143,8 кв. м., що знаходиться за адресою: вул. Суха Воля, 4, м. Стебник, Львівської області.
3.Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – нежитлової будівлі площею 217,6 кв. м., що знаходиться за адресою: вул. Кравченко Уляни, 1, м. Стебник, Львівської області.
4.Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради, управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради забезпечити внесення вказаних вище об`єктів в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно за територіальною громадою в особі Дрогобицької міської ради Львівської області.
5. Виконання даного рішення доручити управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради, управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту