№ 1528 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про переукладення договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади м. Дрогобича“

27.12.2018 316

№ 1528 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про переукладення договору оренди   нежитлового приміщення комунальної власності   територіальної  громади м. Дрогобича“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
43 сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 27 грудня 2018 р. № 1528

Про переукладення договору оренди
нежитлового приміщення комунальної власності
територіальної громади м. Дрогобича

Розглянувши клопотання фізичних та юридичних осіб, врахувавши рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол від 06.12.2018 року № 71, протокол від 12.12.2018 року №72), керуючись ст. 26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Законом України „ Про оренду державного та комунального майна ”, міська рада вирішила:
1. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради переукласти договір оренди нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Шевченка,2, площею 24,4 кв. м з фізичною особою Головкевич М. М. для влаштування офісу волонтерів, на термін з 01.01.2019 року по 31.12.2019 року.
1.1. Встановити орендну плату для Головкевич М. М. у розмірі 1 відсотка від вартості експертної оцінки нежитлового приміщення.
2. Зобов’язати орендаря, виготовити технічну документацію в КП ЛОР Дрогобицькому МБТІ та ЕО, протягом 3-х місяців укласти договори оренди, відповідно до уточнених площ, згідно виготовленої технічної документації, здійснити страхування нежитлових приміщень, забезпечити утримання нежитлових приміщень та прилеглої території відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.
3. Виконання даного рішення доручити відділу оренди та приватизації комунального майна виконкому Дрогобицької міської ради (Р. Рососі), відділу бухгалтерського обліку та звітності виконкому Дрогобицької міської ради (М. Оршанській).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлику), постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій (Р.Курчику).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту