№ 1533 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку”

02.03.2023 4491

№ 1533 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХVI сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 02.03.2023 року № 1533

Про надання дозволу на виготовлення
технічної документації із землеустрою щодо
встановлення (відновлення) меж земельної ділянки
в натурі (на місцевості)для будівництва та
обслуговування адміністративних будинків,
офісних будівель компаній, які займаються
підприємницькою діяльністю, пов’язаною
з отриманням прибутку 

Розглянувши заяву юридичної особи, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 56 від 14.02.2023р.), керуючись ст.12, ст.186, Земельного кодексу України і відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку:
1.1. Комунальному підприємству «Ринок «Прикарпаття» (Р. Кіндратів), земельну ділянку орієнтовною площею 750 кв. м. на вул. Грушевського, 2а, в м. Стебник, для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку.

2. Юридичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації. Розроблення документації проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту