№ 1600 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження матеріалів проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в постійне користування земельної ділянки“

31.01.2019 326

№ 1600 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження матеріалів   проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки та передачу в постійне користування земельної ділянки“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
44 сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 31 січня 2019 року № 1600

Про затвердження матеріалів
проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
та передачу в постійне користування
земельної ділянки

Розглянувши клопотання генерального директора Комунального підприємства «Дрогобицький ринок» Дрогобицької міської ради та матеріали з виготовлення технічної документації з землеустрою щодо відведення земельної ділянки, керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку ст. 13 Регламенту міської ради, міська рада в и р і ш и л а :
1. Затвердити матеріали з виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови та передати в постійне користування:
1.1. КП «Дрогобицький ринок» (В. Білоган), земельну ділянку площею 649 кв. м. на вул. М. Лисинка, кадастровий номер 4610600000:01:001:0254, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
2. Відділу Держгеокадастру у місті Дрогобичі Дрогобицького міськрайонного управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі та м. Дрогобичі Львівської області (В. Марцінко) внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту