№ 161 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про затвердження маршрутів руху приміських та міжміських автобусних маршрутів загального користування, які проходять в межах міста Стебника”

08.06.2022 3005

№ 161 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про затвердження маршрутів руху приміських та міжміських автобусних маршрутів загального користування, які проходять в межах міста Стебника”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 08.06.2022 №161

Про затвердження маршрутів руху
приміських та міжміських автобусних маршрутів
загального користування, які проходять
в межах міста Стебника

З метою впорядкування руху громадського транспорту в місті Стебник, запобіганню облаштування зупинок в непередбачених для цього місцях, відповідно до частини 4 ст. 32 Закону України „Про автомобільний транспорт”, п.28 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», керуючись ст.40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Визначити кінцевим пунктом зупинки приміських та міжміських автобусних маршрутів загального користування, що курсують до міста Стебник, – автостанцію міста Стебник (за адресою: м. Стебник, вул. П. Куліша, 1/1).
2. Визначити маршрути руху приміських та міжміських автобусних маршрутів загального користування по місту Стебник, згідно із додатком.
3. Департаменту міського господарства (Р. Пошивак) забезпечити облаштування зупинок громадського транспорту (встановлення дорожніх знаків 5.45.1 пункт зупинки автобуса, нанесення дорожньої розмітки, влаштування посадкового майданчику та тротуарів) при плануванні та проведенні ремонтних робіт на дорогах загального користування у місті Стебник, відповідно до додатку до даного рішення.
4. Управлінню інвестицій та економічного розвитку (Л. Лазунда) довести до відома перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, які проходять в межах міста Стебник, щодо необхідності внесення змін в схеми руху автобусних маршрутів, в частині слідування в межах міста Стебника відповідно до даного рішення, та необхідності їх погодження з виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради.
5. Управлінню цифровізації, інформаційної політики та комунікацій (З. Квасній) оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Дрогобицької міської ради.
6. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на начальника управління інвестицій та економічного розвитку Л. Лазунду, старосту м. Стебник, с. Болехівці, с. Нове Село Т. Городиського, начальника управління цифровізації, інформаційної політики та комунікацій З. Кваснія.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань Р. Москалика та першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту