№ 1621 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про припинення права користування земельними ділянками та надання дозволу на збирання врожаю”

25.05.2023 4753

№ 1621 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про припинення права  користування земельними ділянками та надання дозволу на збирання врожаю”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХVII сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 25.05.2023 року № 1621

Про припинення права
користування земельними
ділянками та надання дозволу
на збирання врожаю

Розглянувши клопотання фізичних та юридичних осіб щодо припинення права оренди земельної ділянки та надання дозволу на збирання врожаю, службову записку управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 60 від 06.04.2023р.), керуючись ст.ст. 12, 140, 141, 142, п. 29 «Перехідних положень» Земельного кодексу України, і відповідно до п. 34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Припинити право користування на умовах оренди земельної ділянки:
1.1. Болюк Соломії Ярославівні, припинити право користування земельною ділянкою площею 1,2511 га., що розташована за межами                        с. Михайлевичі Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 05 жовтня 2022 року).
1.2. Грицаю Миколі Івановичу, припинити право користування земельною ділянкою площею 13,7 га., що розташована за межами                        с. Биків Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 27 травня 2022 року).
1.3. Фермерському господарству «Нежухівські курчата», припинити право користування земельною ділянкою площею 25 га., що розташована на території с. Болехівці Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 27 травня 2022 року).
1.4. Товариству з обмеженою відповідальністю «ВАТРА», припинити право користування земельною ділянкою площею 15 га., що розташована у     с. Болехівці Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 20 червня 2022 року).
1.5. Товариству з обмеженою відповідальністю «ВАТРА», припинити право користування земельною ділянкою площею 20 га., що розташована за межами с. Раневичі Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 27 травня 2022 року).
1.6. Товариству з обмеженою відповідальністю «АЛ.ЕКСПО», припинити право користування земельною ділянкою площею 6,1337 га., що розташована за межами с. Лішня Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 24 червня 2022 року).
1.7. Товариству з обмеженою відповідальністю «АЛ.ЕКСПО», припинити право користування земельною ділянкою площею 28,5165 га., що розташована за межами с. Лішня Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 24 червня 2022 року).
1.8. Товариству з обмеженою відповідальністю «АЛ.ЕКСПО», припинити право користування земельною ділянкою площею 2,5037 га., що розташована за межами с. Лішня Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 24 червня 2022 року).
1.9. Товариству з обмеженою відповідальністю «АЛ.ЕКСПО», припинити право користування земельною ділянкою площею 12,7978 га., що розташована за межами с. Лішня Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 24 червня 2022 року).
1.10. Товариству з обмеженою відповідальністю «АЛ.ЕКСПО», припинити право користування земельною ділянкою площею 1,5634 га., що розташована за межами с. Лішня Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 24 червня 2022 року).
1.11. Фермерському господарству «Нежухівські курчата», припинити право користування земельною ділянкою площею 10 га., що розташована за межами с. Болехівці Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 27 травня 2022 року).
1.12. Фермерському господарству «АГРО-СТУПНИЦЯ», припинити право користування земельною ділянкою площею 5,3790 га., що розташована за межами с. Ступниця Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 24 червня 2022 року).
1.13. Фермерському господарству «УЛМАКС», припинити право користування земельною ділянкою площею 11,7390 га., що розташована за межами с. Унятичі Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 24 червня 2022 року).
1.14. Фермерському господарству «УЛМАКС», припинити право користування земельною ділянкою площею 21,1955 га., що розташована за межами с. Унятичі Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 24 червня 2022 року).
1.15. Фермерському господарству «Годів В.+Р.Є», припинити право користування земельною ділянкою площею 12,1408 га., що розташована за межами с. Нижні Гаї Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 23 червня 2022 року).
1.16. Фермерському господарству «Годів В.+Р.Є», припинити право користування земельною ділянкою площею 9,9 га., що розташована за межами с. Нижні Гаї Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 23 червня 2022 року).
1.17. Фізичній особі-підприємцю Комару Василю Михайловичу, припинити право користування земельною ділянкою площею 13,6182 га., що розташована за межами с. Долішній Лужок Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 22 червня 2022 року).
1.18. Фізичній особі-підприємцю Комару Василю Михайловичу, припинити право користування земельною ділянкою площею 6,0000 га., що розташована за межами с. Долішній Лужок Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 22 червня 2022 року).
1.19. Фізичній особі-підприємцю Комару Василю Михайловичу, припинити право користування земельною ділянкою площею 4,0521 га., що розташована за межами с. Долішній Лужок Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 22 червня 2022 року).
1.20. Фізичній особі-підприємцю Ружилу Володимиру Мирославовичу, припинити право користування земельною ділянкою площею 8,4407 га., що розташована за межами с. Лішня Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 22 червня 2022 року).
1.21. Товариству з обмеженою відповідальністю «ГАЛИЦЬКІ АГРАРНІ ТРАДИЦІЇ», припинити право користування земельною ділянкою площею 14,4 га., що розташована за межами с. Нижні Гаї Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 23 червня 2022 року).
1.22. Товариству з обмеженою відповідальністю «ГАЛИЦЬКІ АГРАРНІ ТРАДИЦІЇ», припинити право користування земельною ділянкою площею 21,4 га., що розташована за межами с. Нижні Гаї Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 23 червня 2022 року).
1.23. Фермерському господарству «МІДАС», припинити право користування земельною ділянкою площею 1,9026 га., що розташована за межами с. Ступниця Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 21 червня 2022 року).
1.24. Фермерському господарству «МІДАС», припинити право користування земельною ділянкою площею 1,9078 га., що розташована за межами с. Ступниця Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 21 червня 2022 року).
1.25. Фермерському господарству «МІДАС», припинити право користування земельною ділянкою площею 3,2234 га., що розташована за межами с. Ступниця Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 21 червня 2022 року).
1.26. Фермерському господарству «МІДАС», припинити право користування земельною ділянкою площею 3,3663 га., що розташована за межами с. Ступниця Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 21 червня 2022 року).
1.27. Фермерському господарству «МІДАС», припинити право користування земельною ділянкою площею 2,8026 га., що розташована за межами с. Ступниця Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 21 червня 2022 року).
1.28. Фермерському господарству «МІДАС», припинити право користування земельною ділянкою площею 6,3156 га., що розташована за межами с. Ступниця Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 21 червня 2022 року).
1.29. Фермерському господарству «МІДАС», припинити право користування земельною ділянкою площею 4,6446 га., що розташована за межами с. Ступниця Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 21 червня 2022 року).
1.30. Товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІТИНСЬКЕ», припинити право користування земельною ділянкою площею 29,7670 га., що розташована за межами с. Добрівляни Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 24 червня 2022 року).
1.31. Фермерському господарству «Нежухівські курчата», припинити право користування земельною ділянкою площею 6,9420 га., що розташована за межами с. Болехівці Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 20 червня 2022 року).
1.32. Фермерському господарству «Нежухівські курчата», припинити право користування земельною ділянкою площею 2,0166 га., що розташована за межами с. Болехівці Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 20 червня 2022 року).
1.33. Фермерському господарству «Нежухівські курчата», припинити право користування земельною ділянкою площею 2,6374 га., що розташована за межами с. Болехівці Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 20 червня 2022 року).
1.34. Фермерському господарству «Нежухівські курчата», припинити право користування земельною ділянкою площею 5,1305 га., що розташована за межами с. Болехівці Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 20 червня 2022 року).
1.35. Фермерському господарству «Нежухівські курчата», припинити право користування земельною ділянкою площею 6,9877 га., що розташована за межами с. Болехівці Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 20 червня 2022 року).
1.36. Фермерському господарству «Нежухівські курчата», припинити право користування земельною ділянкою площею 20,0003 га., що розташована за межами с. Болехівці Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 20 червня 2022 року).
1.37. Фермерському господарству «Нежухівські курчата», припинити право користування земельною ділянкою площею 2,2293 га., що розташована за межами с. Болехівці Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 20 червня 2022 року).
1.38. Фізичній особі-підприємцю Микитичу Богдану Михайловичу, припинити право користування земельною ділянкою площею 7,4859 га., що розташована за межами с. Новошичі Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 21 червня 2022 року).
1.39. Товариству з обмеженою відповідальністю «ВАТРА», припинити право користування земельною ділянкою площею 15 га., що розташована на території с. Болехівці Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 27 травня 2022 року).
1.40. Товариству з обмеженою відповідальністю «Захід-Агро МХП», припинити право користування земельною ділянкою площею 8,3 га., що розташована за межами с. Воля Якубова Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (Договір передачі органами влади в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в умовах воєнного стану від 09 листопада 2022 року).

2. Дати дозвіл на платне користування земельними ділянка до моменту збирання врожаю наступним землекористувачам:
2.1. Фермерському господарству «Годів В.+Р.Є», надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 12,1408 га., що розташована за межами с. Нижні Гаї Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.2. Фермерському господарству «Годів В.+Р.Є», надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 9,9 га., що розташована за межами с. Нижні Гаї Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.3. Фермерському господарству «Нежухівські курчата», надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 25 га., що розташована на території с. Болехівці Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.4. Фермерському господарству «Нежухівські курчата», надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 10 га., що розташована за межами с. Болехівці Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.5. Фермерському господарству «Нежухівські курчата», надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 6,9420 га., що розташована за межами с. Болехівці Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.6. Фермерському господарству «Нежухівські курчата», надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 2,0166 га., що розташована за межами с. Болехівці Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.7. Фермерському господарству «Нежухівські курчата», надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 2,6374 га., що розташована за межами с. Болехівці Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.8. Фермерському господарству «Нежухівські курчата», надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 5,1305 га., що розташована за межами с. Болехівці Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.9. Фермерському господарству «Нежухівські курчата», надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 6,9877 га., що розташована за межами с. Болехівці Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.10. Фермерському господарству «Нежухівські курчата», надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 20,0003 га., що розташована за межами с. Болехівці Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.11. Фермерському господарству «Нежухівські курчата», надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 2,2293 га., що розташована за межами с. Болехівці Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.12. Фермерському господарству «МІДАС», надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 3,3663 га., що розташована за межами с. Ступниця Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.13. Фермерському господарству «МІДАС», надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 6,3156 га., що розташована за межами с. Ступниця Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.14. Грицаю Миколі Івановичу, надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 13,7 га., що розташована за межами                        с. Биків Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.15. Товариству з обмеженою відповідальністю «Захід-Агро МХП», надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 8,3 га., що розташована за межами с. Воля Якубова Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.16. Фізичній особі-підприємцю Микитичу Богдану Михайловичу, надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 7,4859 га., що розташована за межами с. Новошичі Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.17. Товариству з обмеженою відповідальністю «ВАТРА», надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 15 га., що розташована у     с. Болехівці Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.18. Товариству з обмеженою відповідальністю «ВАТРА», надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 20 га., що розташована за межами с. Раневичі Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.19. Товариству з обмеженою відповідальністю «ВАТРА», надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 15 га., що розташована на території с. Болехівці Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.20. Фермерському господарству «УЛМАКС», надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 11,7390 га., що розташована за межами с. Унятичі Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.21. Фермерському господарству «УЛМАКС», надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 21,1955 га., що розташована за межами с. Унятичі Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.22. Фізичній особі-підприємцю Комару Василю Михайловичу, надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 13,6182 га., що розташована за межами с. Долішній Лужок Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.23. Фізичній особі-підприємцю Комару Василю Михайловичу, надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 6,0000 га., що розташована за межами с. Долішній Лужок Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.24. Фізичній особі-підприємцю Комару Василю Михайловичу, надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 4,0521 га., що розташована за межами с. Долішній Лужок Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.25. Товариству з обмеженою відповідальністю «ГАЛИЦЬКІ АГРАРНІ ТРАДИЦІЇ», надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 14,4 га., що розташована за межами с. Нижні Гаї Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.26. Товариству з обмеженою відповідальністю «ГАЛИЦЬКІ АГРАРНІ ТРАДИЦІЇ», надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 21,4 га., що розташована за межами с. Нижні Гаї Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.
2.27. Фермерському господарству «АГРО-СТУПНИЦЯ», надати дозвіл на користування земельною ділянкою площею 5,3790 га., що розташована за межами с. Ступниця Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва до моменту збирання врожаю.

3. Фізичним та юридичним особам, вказаним у п. 2 цього рішення, до моменту збирання врожаю здійснювати плату за земельні ділянки в розмірі орендної плати, зазначеної в договорах оренди, які припиняються цим рішенням.
4. Фізичним та юридичним особам, вказаним у п. 2 цього рішення, повідомити Дрогобицьку міську раду про завершення збирання врожаю із земельних ділянок.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань  регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту