№ 1625 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення в перелік земельних ділянок, що підлягають продажу на на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону)”

25.05.2023 4738

№ 1625 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення в перелік земельних ділянок, що  підлягають продажу на  на конкурентних засадах  (на земельних торгах у формі  електронного аукціону)”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХVII сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 25.05.2023 року № 1625

Про включення в перелік
земельних ділянок, що
підлягають продажу на
на конкурентних засадах
(на земельних торгах у формі
електронного аукціону)

Розглянувши службову записку Управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 60 від 06.04.2023р.) та постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 73 від 12.04.2023р.), керуючись ч. 2 ст. 124, ст. 134 Земельного кодексу України, Законами України «Про оцінку земель», «Про землеустрій», і   відповідно до  п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада        в и р і ш и л а:

1. Включити в перелік земельних ділянок, що підлягають продажу на  конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону), земельну ділянку:
1.1. Земельну ділянку орієнтовною площею 27 кв. м. на вул. Грушевського, м. Стебник (згідно зі схем-планом), з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
2. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного рішення, з метою підготовки лотів до продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).
3. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради забезпечити фінансування підготовки лоту для проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту