№ 163 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про затвердження Порядку формування фонду житла Дрогобицької міської ради, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб”

08.06.2022 3130

№ 163 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про затвердження Порядку формування  фонду житла Дрогобицької міської ради,  призначеного для тимчасового проживання,  обліку та надання такого житла для  тимчасового проживання внутрішньо  переміщених осіб”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 08.06.2022 №163

Про затвердження Порядку формування
фонду житла Дрогобицької міської ради,
призначеного для тимчасового проживання,
обліку та надання такого житла для
тимчасового проживання внутрішньо
переміщених осіб

З метою визначення умов формування фонду житла Дрогобицької міської ради, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, керуючись Законом України “Про житловий фонд соціального призначення”, Житловим Кодексом України, Законом України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», Постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2022 № 495 “Деякі заходи з формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб», пп. 2 п. а ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Затвердити Порядок формування фонду житла Дрогобицької міської ради, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб згідно з додатком 1.
2. Затвердити форму рейтингового списку взятих на облік осіб, які потребують отримання житла з фонду житла Дрогобицької міської ради, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, згідно з додатком 2.
3. Утворити комісію з питань надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради (надалі – Комісія) та затвердити її склад згідно з додатком 3.
4. Затвердити Положення про роботу Комісії згідно з додатком 4.
5. Вважати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 26.01.2021 № 19 «Про затвердження Положення про Порядок надання в тимчасове користування житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Дрогобицької міської територіальної
громади», від 14.11.2019 № 269 «Про утворення житлової комісії з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради».
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань Р. Москалика.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту