№ 164 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про встановлення дорожніх знаків на території Дрогобицької міської територіальної громади”

08.06.2022 2956

№ 164 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про встановлення дорожніх знаків на території Дрогобицької  міської територіальної громади”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 08.06.2022 №164

Про встановлення дорожніх
знаків на території Дрогобицької
міської територіальної громади

З метою безпечного дорожнього руху на вулицях Дрогобицької міської територіальної громади, відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та ст.6 Закону України «Про дорожній рух», беручи до уваги рішення комісії по координації дорожнього руху на території Дрогобицької міської територіальної громади (протокол від 30.05.2022 №8), керуючись пп.10 п. а ч.1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в и р і ш и в :
1. КП «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради (В. Суда) дозволити встановити:
– бар’єрне огородження з комплексом дорожніх знаків для забезпечення безпеки громадян шляхом обмеження виїзду транспортних засобів за межі проїжджої частини дороги на вул. Вокзальна в напрямку до вул. В. Великого від пл. Злуки (2.1 «Дати дорогу», 2.3.2 «Вертикальна розмітка на щиті», 4.9 «Об’їзд перешкоди з правого та лівого боку», 4.2 «Рух праворуч»).
– дорожній знак п.3.34 «Зупинку заборонено» на вул. Ю. Дрогобича, 16 в напрямку руху до перехрестя вул. Д. Галицького та вул. Жупна з лівої сторони.
– дорожні знаки на 5.38.1 «Пішохідний перехід» з обох сторін дороги в напрямку транспортного потоку з нанесенням розмітки «Зебра» на вул. Бориславській біля будинку №20.
– дорожні знаки 5.38.1 «Пішохідний перехід» з нанесенням розмітки «Зебра» на вул. Раневецька, 5а від авто мийки Lux до центрального входу на територію розважального комплексу «Зефір».
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань Р. Москалика.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту