№ 165 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про вивільнення земельної ділянки від самовільно встановленої малої архітектурної форми (металевих стовпців) за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Трускавецька, 24”

08.06.2022 2959

№ 165 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про вивільнення земельної ділянки  від самовільно встановленої малої архітектурної форми (металевих стовпців) за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Трускавецька, 24”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 08.06.2022 №165

Про вивільнення земельної ділянки
від самовільно встановленої малої
архітектурної форми (металевих стовпців)
за адресою: Львівська обл., м. Стебник,
вул. Трускавецька, 24

Розглянувши заяву гр. Мирного М.Ю. (прож.: Львівська обл., м.Стебник, вул. Трускавецька, 24, кв. 1) та провівши перевірку працівниками відділу архітектури та містобудування і відділу безпеки та контролю ДМР (акт від 16.05.2022 № 04) щодо самовільно встановлених малих архітектурних форм (металевих стовпців) на вул. Трускавецька, 24 в м. Стебнику (земельна ділянка належить до земель комунальної власності), за відсутності дозвільних документів у відділі містобудування та архітектури, відповідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності”, Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою м. Дрогобича від 25.10.2013 № 1151, керуючись пп. 7 п.а ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради повідомити власника малих архітектурних форм (металевих стовпців) про вивільнення земельної ділянки, яка належить до земель комунальної власності за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Трускавецька, 24, встановлених без дозвільних документів за власні кошти в двотижневий строк від публікації даного рішення на сайті Дрогобицької міської ради.
2. У випадку невиконання п.1. цього рішення КП «Служба муніципального управління» провести вивільнення території від малих архітектурних форм (металевих стовпців), встановлених без дозвільних документів та залишити на збереження на території КП «Служба муніципального управління».
3. У випадку передбаченому п.2. цього рішення КП «Служба муніципального управління» повернути малі архітектурні форми (металеві стовпці) лише після повного відшкодування витрат понесених у зв’язку з вивільненням земельної ділянки та її зберіганням.
4. Начальнику Дрогобицької ВП ГУНП у Львівські області забезпечити дотримання громадського порядку під час вивільненням земельної ділянки від малих архітектурних форм (металевих стовпців) за вище зазначеною адресою.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту