№ 166 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розміщення конструкцій зовнішньої реклами ФОП Драновський А.Й.”

19.07.2018 379

№ 166 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розміщення конструкцій зовнішньої реклами ФОП Драновський А.Й.”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

Від 19.07.2018 № 166

Про надання дозволу на розміщення
конструкцій зовнішньої реклами ФОП Драновський А.Й.

Розглянувши звернення ФОП Драновський А.Й., щодо надання дозволу на встановлення конструкцій зовнішньої реклами, враховуючи рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 24.01.2017 №6 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м.Дрогобичі», керуючись Законом України «Про рекламу» та пп.13 п.а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Надати дозвіл на встановлення конструкцій зовнішньої реклами строком на один рік ФОП Драновському Андрію Йосифовичу на рекламоносії типу «щит» на фасаді за адресами:
– вул. Трускавецька, 5, розмір 3,0м х 6,0м – у кількості 1 одиниця;
– площа Злуки, 15, розмір 3,0м х 6,0м – у кількості 1 одиниця;
– площа Злуки, 15, розмір 12,0м х 1,5м – у кількості 1 одиниця.
2. Суб’єкту господарської діяльності, зазначеного в п.1 цього рішення укласти договір на користування місцем розміщення рекламного засобу з виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради протягом п’яти робочих днів з моменту прийняття рішення.
3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на відділ економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І.Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту