№ 1661 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про назву вулиці“

11.03.2019 354

№ 1661 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про назву вулиці“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
46 сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 11 березня 2019 року № 1661

Про назву вулиці

Розглянувши рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 21.02.2019 №40 «Про назву вулиці», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол №59 від 08.02.2019), керуючись п.1 ст.37 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Присвоїти ім’я Софрона Яциківа новозбудованій вулиці (згідно з планом-схеми) в кварталі індивідуальної забудови в районі вулиці Паркової.
2. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (І.Петраничу):
2.1. Дане рішення скерувати в Львівську філію ДП «Національні інформаційні системи» для внесення до словника вулиць іменованих об’єктів.
2.2. Проводити нумерацію будинків та об’єктів після введення їх в експлуатацію.
3. Організаційному відділу виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (І.Кушнір) забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (О. Дацюк).

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту