№ 1663 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про встановлення меморіальної дошки Михайлу Шалаті на фасаді Народного дому ім. Івана Франка”

22.06.2023 4790

№ 1663 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про встановлення меморіальної дошки Михайлу Шалаті на фасаді  Народного дому ім. Івана Франка”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІХ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 22.06.2023 року № 1663

Про встановлення меморіальної дошки
Михайлу Шалаті на фасаді
Народного дому ім. Івана Франка  

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування» та «Положенням про порядок встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та анотаційних дощок у місті Дрогобич», затвердженим рішенням сесії від 25.20.2013 № 1149 , враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (протокол № 39 від 13.06.2023р.), Дрогобицька міська рада вирішила:
1.Надати дозвіл на встановлення меморіальної дошки ім. Михайла Шалати на фасаді Народного дому ім. Івана Франка згідно тексту, наведеним у додатку.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) виділити кошти Управлінню культури та розвитку туризму (С.Лецику) в сумі 51578 гривень на виготовлення і встановлення меморіальної дошки.
3. Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради (С.Лецик) провести облік та реєстр пам’ятного знаку-рельєфу у п.1 даного рішення відповідно до вимог чинного законодавства.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту