№ 167 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про делегування функцій замовника Департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської ОДА”

21.07.2016 574

№ 167 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про  делегування функцій замовника Департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської ОДА”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 21.07.2016 №167

Про  делегування функцій

замовника Департаменту

розвитку та експлуатації ЖКГ

Львівської ОДА

Розглянувши клопотання відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради від 22.07.2016 р. №247, з метою відзначення на належному рівні 160-и річчя від дня народження Івана Франка, керуючись ст.ст. 31, 32 та 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської  вирішив:

  1. Делегувати функції замовника від відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради до Департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської ОДА на такий об’єкт:
  • «Капітальний ремонт будівлі Народного дому імені Івана Франка по вул. І.Франка,20 м. Дрогобич Львівської області».
  1. Відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради (О.Яводчак) передати відповідним чином оформлену проектно-кошторисну документацію Департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської області.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І.Германа.

Міський голова                                                                                           Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту